Adwokat Zgierz

O mnie

Nazywam się Karina Karasińska-Wołujewicz i wykonuję zawód adwokata. 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę magisterską złożyłam i obroniłam w Katedrze Prawa Karnego Wykonawczego w 2002 r. Bezpośrednio po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w renomowanej kancelarii adwokackiej i dostałam się na wymarzoną aplikację adwokacką, którą ukończyłam w terminie, pozytywnie zdanym egzaminem i zostałam w 2007r. wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi. Od tego też czasu wykonuję pracę w indywidualnej kancelarii adwokackiej w Zgierzu przy ul. Andrzeja Struga 23. VI piętro lok. 609. nieopodal Sądu Rejonowego w Zgierzu.

Po latach wykonywania zawodu skoncentrowałam się na doradztwie i prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, karnego wykonawczego i skarbowego, ale również prawa rodzinnego, spadkowego i spraw odszkodowawczych, ponieważ dziedziny te są dla mnie najbardziej interesujące i jednocześnie przynoszą największą satysfakcję zawodową. W zakresie spraw karnych z powodzeniem prowadzę sprawy zarówno jako obrońca, jak i pełnomocnik osób pokrzywdzonych.

Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny i po przeanalizowaniu sytuacji proponuję optymalne rozwiązanie prawne. Moim priorytetem jest szybkie i efektywne działanie tak, aby uzyskać, jak najlepsze rozwiązanie w zleconych sprawach. Obsługę prawną moich Klientów wykonuję z najwyższą jakością oraz starannością.

Zapraszam do kontaktu – Adwokat Zgierz.
Karina Karasińska-Wołujewicz

Kancelaria Adwokacka Zgierz

Adwokat Zgierz

Kancelaria Adwokacka Zgierz

Dane kontaktowe

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Karina Karasińska-Wołujewicz

Siedziba

95-100 Zgierz, ul. Struga 23 lok. 609

Telefon

+48 604 52 70 30

Email

lex.karina@gmail.com